FAKÜLTE YÖNETİM KURULU

Prof. Dr. Ömer GÜNDOĞDU, Dekan (21.08.2017-21.08.2020)

Prof. Dr. Genber KERİMLİ, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 07.12.2017-07.12.2020)

Prof. Dr. Ömer Rıza AKGÜN, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 16.04.2018-16.04.2021)

Prof. Dr. Rüstem GÜL, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 15.05.2019-15.05.2022)

Doç. Dr. Gökhan ŞAHİN, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü (Doçent Temsilcisi 19.09.2019-19.09.2022)

Doç. Dr. Engin YENER, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Doçent Temsilcisi 27.06.2018-27.06.2021)

Dr. Öğr. Üyesi Halil KAYADUMAN, Bilgisayar Mühendisliği (Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi 25.07.2018-25.07.2021)

Nihat TATAR, Raportör