FAKÜLTE KURULU

Prof. Dr. Ömer GÜNDOĞDU, Dekan (21.08.2017-21.08.2020)

Prof. Dr. Genber KERİMLİ, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 07.12.2017-07.12.2020)

Prof. Dr. Ömer Rıza AKGÜN, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 07.12.2017-07.12.2020)

Prof. Dr. Devlet ÇIRAGOĞLU, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Profesör Temsilcisi 10.05.2017-10.05.2020)

Doç. Dr. Gökhan ŞAHİN, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü (Doçent Temsilcisi 19.09.2019-19.09.2022)

Doç. Dr. Engin YENER, İnşaat Mühendisliği Bölümü (Doçent Temsilcisi 27.06.2018-27.06.2021)

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMAMCI, Makine Mühendisliği Bölümü (Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi 23.09.2019-23.09.2022)

 

Prof. Dr. Genber KERİMLİ, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı (12.10.2017-12.10.2020)

Prof. Dr. Rüstem GÜL, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı (17.06.2019-17.06.2022)

Dr. Öğr. Üyesi Gültekin IŞIK, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı (18.09.2019-18.09.2022)

Dr. Öğr. Üyesi Seda TÜRK, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı (13.03.2019-13.03.2022)

Dr. Öğr. Üyesi Züleyha BİNGÜL, Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı (12.11.2018-12.11.2021)

Dr. Öğr. Üyesi Mubin KOYUNCU, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı (02.10.2018-02.10.2021)

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat KAYA, Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı (18.09.2019-18.09.2022)

Nihat TATAR, Raportör